Connect with us

Hvad søger du?

turisme.nuturisme.nu

Kontakt os

Du kan kontakte Turisme.nu via følgende e-mailadresser og telefonnumre:

Abonnement

Lennart Nielsen, salgschef:
lennart@turisme.nu
tlf. 71 74 71 68

Andy Søndergaard-Horvath, key account manager:
andy@turisme.nu
tlf. 71 74 71 51

Redaktion

Pressemeddelelser sendes til:

redaktion@turisme.nu

Vi lover, at alle pressemeddelelser bliver læst. Af hensyn til vores ressourcer kan vi desværre ikke give personligt svar på din pressemeddelelse. Såfremt vi går videre med din historie, hører du fra os.


Kirstine Q. Krefeld, journalist
kirstine@turisme.nu
tlf. 27 26 01 03

Morten Frølich, journalist
morten@turisme.nu
tlf. 22 45 04 12

David Lose, redaktør for navnestof
david@turisme.nu
tlf. 26 14 97 22

Lars Bo Axelholm, ansvarshavende chefredaktør:
larsbo@turisme.nu
tlf. 22 25 59 59


Masterclass

Magnus Klarskov, projektleder
magnus@turisme.nu
tlf. 22 74 19 41


Forretningsudvikling

Mette Werge Whitt
mette@turisme.nu
tlf. 40 35 13 13

Annoncering

For jobannoncer og øvrig annoncering kontakt venligst:

Lennart Nielsen, salgschef:
lennart@turisme.nu
tlf. 71 74 71 68

Andy Søndergaard-Horvath, key account manager
andy@turisme.nu
tlf. 71 74 71 51


Postadresse:

Turisme.nu
c/o Willmore
Ryesgade 106 A, 2. th.
2100 København Ø