Connect with us

Hvad søger du?

turisme.nuturisme.nu

Kontakt os

Du kan kontakte Turisme.nu via følgende e-mailadresser og telefonnumre:

Abonnement

Kontakt Lennart Nielsen, salgschef:
lennart@turisme.nu
tlf. 71 74 71 68

Redaktion

Pressemeddelelser sendes til:

redaktion@turisme.nu

Morten Frølich, journalist
morten@turisme.nu
tlf. 22 45 04 12

Mikkel Noa Klein, journalist
mikkel@turisme.nu
tlf. 26 80 11 05

David Lose, redaktør for navnestof
david@turisme.nu
tlf. 26 14 97 22

Lars Bo Axelholm, ansvarshavende chefredaktør:
larsbo@turisme.nu
tlf. 22 25 59 59

Masterclass

Magnus Klarskov, projektleder
magnus@turisme.nu
tlf. 22 74 19 41

Annoncering

For jobannoncer og øvrig annoncering kontakt venligst:

Lennart Nielsen, salgschef:
lennart@turisme.nu
tlf. 71 74 71 68

Postadresse:

Turisme.nu
c/o Willmore
Ryesgade 106 A, 2. th.
2100 København Ø